ikona submenu

repr

Tomáš Kraus

Reprezentant ve skikrosu, dvojnásobný vítěz Světového poháru, dvojnásobný mistr světa této sportovní discipliny.


Novinky

Vyrazte na dětský den do Jumparku u Mostu s budoucími olympioniky

22.05.2013

Dětem letem světem 2013 se jmenuje zábavný den v Jumparku v Havraní u Mostu, kde akademie motorsportu spolu s klubem freestylového lyžování pořádají v sobotu 1. června akční oslavu dne dětí.

Bohatý program začíná už v 10 hodin. V 11 bude k vidění exhibice na skimboardu a vypuknou další soutěže. Ve 12 proběhne na show na skate, railech a trampolíně. Ve 12.30 zaburácí koncert kapely 2nd Rainbow, ve 13 pokračuje další vystoupení, tentokrát bmx kola. Ve 14 uvidíte motokrosový závod, ve 14.30 motokáry a v 15.30 pitbiky.

Lyžaři a snowboardisti se ukáží v 16 a 17.30 hodin, následují další pitbiky, koncerty kapel Mimo realitu, No brakes, Raego, The Travelers, Cardinal Assault,... A kdo vydrží, může to dotáhnout až do půlnoci s dýdžeji.

"Přijeďte, bude to skvělá zábava," říká Roman Dalecký, český reprezentant ve freestylovém lyžování, který se podílí na organizaci a bude sám skákat. Člen týmu new styles, kde spolu s Robinem Holubem, Josefem Kalenským a Mariem Skálou bojují o kvalifikaci na olympijskou premiéru pro Soči. Předvedou se i snowboardisti v čele s Honzou Nečasem - také on ještě stále žije svůj olympijský sen.

"My chceme předvést to, co skáčeme na závodech. První vystoupení bude jednodušší, druhé už dáme dably, které se skáčou v olympijské kvalifikaci," vysvětluje 25letý český lyžař. Celý tým má za sebou polovinu postupového cyklu, v nadcházející zimě zbývají ještě čtyři závody. V tuto chvíli má k Soči blízko trojice Holub, Skála a Kristýna Kapounová.

"Děti si budou moct všechno sami vyzkoušet a uděláme také nábor do našeho klubu," dodává Roman Dalecký.

Vstupné je 100 Kč a z Mostu bude jezdit kyvadlová doprava.

Více info najdete na www.jumpark.cz.

Videoupoutávku si prohlédněte zde:  http://www.youtube.com/watch?v=wNzR6Sn1GaA

TNdel.icio.us
repr
repr
Zasílat newsletter:
newsletter