ikona submenu

repr

ALLIANZ ČESKÝ POHÁR 2012/13 Partneři:

Novinky

1 2 3 4 5 »
V Söldenu odstartuje olympijskou sezónu Ondřej Bank a Kateřina Pauláthová obřím slalomem SP
22.10.2013
Olympijská sezona, na kterou se pečlivě připravují nejen alpští lyžaři, je konečně tady. V rakouském Söldenu se jako první ve Světovém poháru představí tradičně právě sjezdaři a nebudou mezi nimi chybět ani Češi. Na start obřího slalomu se o víkendu postaví zkušený Ondřej Bank a mladá a dravá Kateřina Pauláthová.
Sjezdařka Dubovská změnila před olympijskou sezonou značku lyží i trénink
30.09.2013
Reprezentační sjezdařka se slovenskými kořeny Martina Dubovská před olympijskou sezonou změnila svou letní přípravu. "Změnila jsem trénink, moc mi pomohla Veronika Velez Zuzulová s manželem," pochvaluje si Martina spolupráci s hvězdou světového lyžování ze Slovenska.
Pozvánka na doškolení trenérů lyžování SLČR OSÚ AD a WORKSHOP OSÚ AD
25.09.2013
Datum: sobota 19.10.2013 Místo: Janské Lázně, obdchodní akademie pro TP, Obchodní ulice 282, 542 25 Janské Lázně, pozvánku naleznete v sekci dokumenty AD - vzdělávání trenérů sekretariát
Mistrovství republiky v inline slalomu proběhlo v Kralupech úspěšně
23.09.2013
Již pojedenácté se v Kralupech nad Vltavou sešla česká inline slalomová špička, aby zde tradičně uzavřela svou další sezonu. O víkendu 21. – 22. září zde proběhlo Mistrovství ČR a Finále CILA cupu 2013. Přes deštivou předpověď se počasí vydařilo a závodilo se na suché vozovce.
O víkendu se koná Mistrovství ČR v inline slalomu!
19.09.2013
O tomto víkendu - 21.-22. září 2013 - se v Kralupech nad Vltavou bude konat Mistrovství České republiky 2012 a Finálový závod Českého poháru CILA CUP 2012 v inline slalomu.
Nabídka produktů LISKI
17.09.2013
Jako výhradní dovozce produktů LISKI do České republiky si Vás dovolujeme oslovit s nabídkou sportovního a ochranného materiálu, který by neměl chybět v žádném zimním středisku. Více info v sekci dokumenty-lyžařský materiál. SC production ing.Ivana Dobišová
Sjezdařka Pauláthová se v tréninku poměřovala s Krýzlem a Trejbalem
15.09.2013
Reprezentační sjezdařka Kateřina Pauláthová se cestou do Francie rozhodla udělat zajížďku do švýcarského Saas Fee, kde si zatrénovala s Kryštofem Krýzlem a Filipem Trejbalem. „A udělala jsem dobře,“ pochvalovala si společný trénink.
Sjezdařka Křížová se intenzivně připravuje v Argentině! Podmínky jsou ideální, hlásí
15.09.2013
Sjezdařka Klára Křížová se v Argentině intenzivně připravuje na olympijskou sezonu. S přípravou jí intenzivně pomáhá italský tým, což je pro českou sjezdařku hodně přínosné.
Strachová se vrací v plné síle! Po dvou letech závodila ve sjezdu a dařilo se jí!
05.09.2013
Sjezdařka Šárka Strachová se po delší době postavila na start sjezdu a hned z toho bylo bodované umístění. V chilské La Parvě zajela v jednom dni dva závody a bylo z toho vynikající deváté, respektive třinácté místo.
Sjezdařka Zemanová vybojovala po zranění skvělé třetí místo ve slalomu v Chile
03.09.2013
Skvělými výkony vstoupila do letošní sezony reprezentační sjezdařka Andrea Zemanová. Na konci srpna skončila v obřím slalomu Jihoamerického poháru v Chile na výborném sedmém místě. O den později - 1. září - svůj výsledek ještě vylepšila, když brala ve slalomu speciál vynikající 3. místo a tím pádem i umístění na pódiu mezi třemi nejlepšími. K tomu si zajistila své druhé nejlepší FIS body v GS v kariéře.
Tomáš Kasper do toho skočil...
21.08.2013
Tomáš Kasper, velmi úspěšný bývalý juniorský reprezentant, který ještě nedávno patřil k širší české slalomářské špičce, se oženil!
Sjezdař Vráblík už chtěl pověsit lyže na hřebíček, po nečekaném zvratu se ale těší na životní sezonu
01.08.2013
Reprezentační sjezdař Martin Vráblík po minulé sezoně vážně zvažoval konec závodní kariéry. Ale neskončí. Ba právě naopak. Dostal skvělou nabídku od firmy Voelkl a chystá se na životní sezonu.
Kondiční soustředění reprezentace v alpských disciplínách Nymburk 2013 se vydařilo!
24.07.2013
Kondiční soustředění reprezentace (RD-A, RDV a RD-juniorů) se konalo ve sportovním areálu v Nymburku v termínu 14.-19. července 2013. Přestože je lyžování individuální sport, společná týmová příprava určitě pomáhá každému závodníkovi v jeho dalším rozvoji ...
Eva Kurfürstová dokončila vysokou školu s červeným diplomem
20.07.2013
Tento týden byla členka reprezentačního týmu ČR, Eva Kurfürstová, slavnostně promována na Univerzitě Komenského v Bratislavě a získala tak magisterský titul v oboru trenérství, specializaci sjezdové lyžování.
Sjezdařka Pauláthová hlásí ze soustředění v Alpách skvělé podmínky
18.07.2013
Uprostřed léta, před sezónou se zajímavými vrcholy, vyrazila na soustředění do Les deux Alpes. Společně s další českou závodnicí Terezou Kmochovou se věnuje jak tréninku na lyžích, tak i odpoledne ve druhé fázi fyzické přípravě.
1 2 3 4 5 »
repr
repr
Zasílat newsletter:
newsletter