ikona submenu

repr

ALLIANZ ČESKÝ POHÁR 2012/13 Partneři:

Novinky

Sjezdařka Dubovská změnila před olympijskou sezonou značku lyží i trénink

30.09.2013

Reprezentační sjezdařka se slovenskými kořeny Martina Dubovská před olympijskou sezonou změnila svou letní přípravu. "Změnila jsem trénink, moc mi pomohla Veronika Velez Zuzulová s manželem," pochvaluje si Martina spolupráci s hvězdou světového lyžování ze Slovenska.

Martina Dubovská měla skvělou možnost pořádně si zatrénovat ve Francii, kde se zúčastnila soustředění a kondičního tréninku právě s Veronikou Zuzulovou a dalšími špičkovými lyžaři. "Bylo to velmi náročné, ale mám nový impuls do sezóny, za což jsem velmi vděčná," přiznává Martina Dubovská.

Kromě změny v tréninku Martina také vyměnila značku lyží - nově ji mezi brankami na zasněžených svazích budeme vídat s lyžemi značky Voelkl. "Pár změn před sezónou proběhlo, doufám, že budou pozitivní. Cítím se dobře a všechno mě moc baví," raduje se Martina Dubovská a má jasno i o plánech do sezony. "Plány jsou samozřejmě velké, chci jezdit co nejlépe a uvidíme. Nechci dopředu říkat nic konkrétního, ale určitě se chci soustředit na Světový a Evropský pohár. Cíl je samozřejmě olympiáda," má jasno Martina Dubovská.

text: SH
 

Martina Dubovská (druhá zleva) během letního soustředění ve Francii (foto: archiv Martiny Dubovské)del.icio.us
repr
repr
Zasílat newsletter:
newsletter