ikona submenu

Novinky

Vyhlášení poháru KSL LK ve Vesci.
19.10.2013
Sobotním závodem ve Vesci byl oficiálně ukončen Pohár Libereckého kraje v přespolních bězích lyžařů - Salomon cross cup 2013. Všem vítězům blahopřeji a přeji spoustu sil do zimní sezóny. Slavnostní vyhlášení si závodníci užili a obdrželi, kromě tradičních pohárů i věcné ceny od firmy Salomon. Kategorie malých družstev se po delší době obměnila a na stupně vítězů nastoupily TJ Semily před SK SKI Janovem a Jiskrou Josefovo Dolem. Všem oddílům děkuji za uspořádání podzimních závodů a účast na závodech. Fotodokumentace ve fotogalerii.
Finále přespolních běhů - Lučany 13.10.2013
14.10.2013
Mlhavé počasí ani brzký start neodradily mladé závodníky v možnosti zisku posledních bodů do Poháru Libereckého kraje v přespolních bězích lyžařů 2013. Lučanské tratě prověřily, komu ve finále zbylo nejvíce sil a kdo si ještě vylepšil bodové skore. Již tuto sobotu bude vyhlášení nejlepších závodníků a klubů ve Vesci od cca 11:00 hodin. Těšíme se na Vaši účast. Výsledky v dokumentech.
Bohdalovice 6.10.2013
07.10.2013
Předposlední pohárový závod seriálu přespolních běhů lyžařů "Salomon cross cup 2013", který se uskutečnil v neděli 6.10.2013 nad Bohdalovicemi, přiřadil mladým závodníkům další body. Někteří závodníci už mají vítezství jisté, jiní ještě mohou vylepšit svou bodovou bilanci na posledním závodě v Lučanech. Výsledky v dokumentech, fotodokumentace ve fotogalerii.
Josefův Důl 28.9.2013
01.10.2013
Sobotní závod v Josefově Dole zpestřil svou návštěvou Lukáš Bauer, který předával medaile mladým lyžařům. Nádherné počasí přilákalo na start ke 400 závodníků. Další přidělené body do Poháru Libereckého kraje v přespolních bězích lyžařů upevnily postavení některých závodníků v průběžném pořadí. Ještě poslední dva závody mohou rozhodnout o konečném pořadí. Výsledky jsou v dokumentech a fotodokumentace ve fotogalerii.
Jilemnický běh zámeckým parkem ukončil první polovinu pohárových závodů LK.
22.09.2013
Za příjemného, polojasného počasí se uskutečnil v sobotu 21. září již třetí pohárový závod přespolních běhů lyžařů Libereckého kraje. Někteří favorité si už nyní sbírají bodovou převahu nad svými soupeři. Nic není ještě rozhodnuté - další polovina přespolních běhů je ještě před námi. Výsledky jsou v dokumentech a fotografie v fotodokumentaci.
Druhý pohárový závod přespolních běhů lyžařů má své vítěze.
17.09.2013
V neděli 15.9.2013 proběhl již druhý závod seriálu přespolních běhů lyžařů Libereckého kraje. Deštivé počasí neodradilo mladé závodníky a všichni favorité si připsali další body do celkového hodnocení poháru. Výsledky najdete v dokumentech a fotky ve fotogalerii.
Podzimní přespolní běhy odstartovaly tradičně ve Vysokém.
09.09.2013
Sobotní přespolní běh - Okolo Petruškových vrchů ve Vysokém nad Jizerou odstartoval podzimní sérii lyžařských přespolních běhů. Nádherné letní počasí přilákalo na startovní čáru 474 závodníků, kteří bojovali o stupně vítězů a žákovské kategorie také o body do celkového hodnocení Poháru Libereckého kraje v přespolních bězích.Výsledky a fotodokumentace jsou v dokumentech resp. fotogalerii.
Vyhlášení poháru KSL LK 2013 v běhu na lyžích
17.03.2013
V sobotu 16.3.2013 proběhlo na Horním Polubném vyhlášení poháru KSL LK v běhu na lyžích žáků. Za krásného slunečného počasí se uskutečnil závod v běhu na lyžích do vrchu, který zakončil pohárovou soutěž žáků v letošní sezóně. Vítězným družstvem se stal Ski klub Jablonec před ČKS SKI Jilemnicí a Duklou Libercem. V soutěži malých družstev obhájil prvenství SK SKI Janov-Bedřichov před Sokolem Studenec a TJ Sokolem Skuhrov. Dobré sněhové podmínky ještě využívají oddíly pro závody, které zpestří konec sezóny. Seba Tanvald zve na ski cross na běžkách, který se uskuteční 24.3.2013.
repr
repr
Zasílat newsletter:
newsletter