ikona submenu



O svazu

Management


Výkonný výbor SLČR

President SLČR: Lukáš Sobotka
(mezinárodní činnost a aktivity SLČR ve vztahu SLČR jako celku, reprezentant SLČR pro smluvní a jiná jednání v ČR)
lukas.sobotka@czech-ski.com
I. Vicepresident: Daniel Duben

daniel.duben@czech-ski.com
II. Vicepresident: Čestmír Skrbek

cestmir.skrbek@ubd.cz
Člen Výkonného výboru: Dan Volopich
(marketing SLČR, CS SKI, legislativa)
volopich@akvt.cz
Člen Výkonného výboru: Miroslav Schimmer

mschimmer@volny.cz

Dozorčí rada SLČR

Předseda DR: Roman Kumpošt roman.kumpost@steinel.cz
1. místopředseda: Stanislav Henych henych@intersport.cz
2. místopředseda: Petr Houser houser@shs-trebic.cz
Člen za AD: Aleš Krýzl ales@skiklubspindl.cz
Člen za AL: Ivo Uher ivo.uher@email.cz
Člen za BD: Petr Honzl p.honzl@zlatalyze.cz
Člen za SB: Martin Novotný martin.novotny@czech-ski.com
Člen za SK: Radek Cikl radek.cikl@kraj-lbc.cz
Člen za SL: Leoš Škoda leos.skoda@czech-ski.com
Člen za TL: Václav Mačát vaclav.macat@orcz.cz
Člen za ZL: Jiří Gabriel gabriolet@email.cz

KSL - Plénum Dozorčí rady SLČR

Člen za KSL Praha: Jiří Langmaier jiri.langmaier@cz.ey.com
Člen za Středočeský KSL: Věra Langmaierová langmaierova@mbox.vol.cz
Člen za Ústecký KSL: Věra Chvátalová chvatalovav@volny.cz
Člen za Karlovarský KSL: Alena Veselá vesela@sbdnejdek.cz
Člen za Plzeňský KSL: Karel Nováček novacekkarel@quick.cz
Člen za Jihočeský KSL: Pavel Pavel ksl.jck@gmail.com
Člen za Liberecký KSL: Iveta Roubíčková iroubickova@seznam.cz
Člen za Královéhradecký KSL: Blanka Sochorová transski@volny.cz
Člen za Pardubický KSL: Milan Kettner renttek@email.cz
Člen za KSL Vysočina: Petr Honzl p.honzl@zlatalyze.cz
Člen za Jihomoravský KSL: Korvas Pavel korvas@fsps.muni.cz
Člen za Zlínský KSL: Jaroslav Trhlík trhlik.jaroslav@quick.cz
Člen za Olomoucký KSL: Oto Kaděrka info@otosport.cz
Člen za Moravskoslezský KSL: Stanislav Lochman lochstan@seznam.cz

Sekretariát SLČR

Generální sekretář: Jakub Čeřovský jakub.cerovsky@czech-ski.com
Asistentka GS: Radka Šmejkalová radka.smejkalova@czech-ski.com
Ekonom: Alena Cízlová alena.cizlova@czech-ski.com
Evidence, členská základna: Monika Janstová monika.janstova@czech-ski.com

CS SKI s.r.o.

Jednatel: Ladislav Pelc ladislav.pelc@czech-ski.com

Revizní komise SLČR

Předseda RK: Pavel Lipanský lipansky@watersystem.cz
Člen: Kamil Opletal opletal@seznam.cz
Člen: Vlasta Zlesáková zlesakova@atlas.cz
Člen: Jiří Krejčí krejci@mushing.cz
Člen: Jiří Matoušek matousek.ski@atlas.cz

Mezinárodní komise

předseda: Roman Kumpošt roman.kumpost@steinel.cz

Metodická komise

předseda: Petr Houser houser@shs-trebic.cz

STK-R

předseda: Petr Houser houser@shs-trebic.cz

Disciplinární komise

předseda: Dan Volopich volopich@akvt.cz

Lékařská komise

předseda: Jiří Obenberger jjoben@hotmail.com

Ekonomická komise

předseda: Ladislav Pelc ladislav.pelc@czech-ski.com
repr
repr
Zasílat newsletter:
newsletter