ikona submenu

repr

Na vrchol

SP Liberec


 Generální partner:
 Ostatní partneři:

Novinky

Na sdruženáře čekají v Liberci hned dva české letní tituly
25.09.2013
Tento pátek a sobotu budou v libereckých areálech na Ještědu a ve Vesci v sázce dva letní tituly mistrů České republiky v severské kombinaci. Ucházet se o ně bude kompletní domácí špička, na startu se však objeví také sdruženáři z Polska. Loňský primát obhajuje reprezentant Dukly Liberec Tomáš Slavík, největším favoritem je však jeho oddílový kolega Miroslav Dvořák.
Rožnov korunoval nejlepší sdruženáře
16.05.2013
V restauraci Na posledním groši ve Valašském muzeu v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm se uskutečnila korunovace vítězů 5. ročníku Ankety o nejlepšího závodníka, trenéra a juniora České republiky v severské kombinaci v sezoně 2012-2013. Tradičně v ní dominovali zástupci Dukly Liberec, kteří posbírali většinu ocenění.
Dvořák se stal vítězem ankety o nejlepšího českého závodníka v severské kombinaci
12.04.2013
Miroslav Dvořák zvítězil přesvědčivě v hlavní kategorii 5. ročníku Ankety o nejlepšího českého závodníka v severské kombinaci v sezoně 2012-2013. Šestadvacetiletý závodník Dukly Liberec tak ukončil předchozí nadvládu svých reprezentačních kolegů Pavla Churavého a Tomáše Slavíka. Mezi trenéry vyhrál popáté za sebou reprezentační kouč Luděk Šablatura, pozici nejlepšího juniora uhájil potřetí Tomáš Portyk z Lomnice nad Popelkou.
Dvořák se stal suverénním českým mistrem v severské kombinaci
22.03.2013
Miroslav Dvořák z Dukly Liberec potvrdil na mistrovství České republiky v severské kombinaci v Harrachově současné české jedničky. Po suverénním výkonu v obou disciplínách získal znovu po tříleté přestávce domácí sdruženářský primát.
Sdruženáře čeká v pátek v Harrachově mistrovství republiky – Dvořák je favoritem, nad Slavíkem visí otazník
20.03.2013
České sdruženáře čeká tento týden vrchol domácí sezony. V pátek 22. března se v Harrachově uskuteční mistrovství republiky v severské kombinaci a start kompletní špičky zatím komplikují pouze zdravotní problémy Tomáše Slavíka. Ten je současně držitelem posledního národního titulu z roku 2011, neboť loni se kvůli špatným klimatickým podmínkám šampionát nekonal.
Tečka za světovým pohárem sdruženářů. Frenzelův triumf provázely české rozpaky
17.03.2013
Světový pohár sdruženářů vyvrcholil závěrečnými závody na slavném Holmenkollenu na okraji Osla. Celkový triumf potvrdil německý reprezentant Eric Frenzel, jenž ukončil tříletou nadvládu Francouze Jasona Lamy Chappuise. Na českých reprezentantech byl znát útlum formy a závěr sezony se jim příliš nevydařil.
Sdruženáři v Lahti: Frenzel útočil, na ostatní včetně Čechů padla únava
11.03.2013
Světový pohár sdruženářů dospěl ke své předposlední zastávce v Lahti. O celkovém vítězi se ještě nerozhodlo, ale německý reprezentant Eric Frenzel má k němu nakročeno víc než slibně zásluhou náskoku 168 bodů. Na českých reprezentantech se projevily útlum formy po světovém šampionátu i následky viróz.
repr
repr
Zasílat newsletter:
newsletter