ikona submenu

repr

FIS HARRACHOV

- Objednat vstupenku
Novinky

MS HARRACHOV 2014: HOT NEWS č. 1
01.11.2013
Vážení příznivci skoků a letů na lyžích, organizátoři MS v letech na lyžích v Harrachově 2014 by vás rádi upozornili na první informační newsletter HOT NEWS, který vyšel v říjnu. Všimněte si, mj., že se můžete na facebooku nebo twitteru účastnit hlasování o výběr kapely do doprovodného programu MS. Následující číslo očekávejte před Vánoci.
Vstupenky na šampionát do konce října se slevou 20%!
30.10.2013
Pouze do konce října jsou v prodeji vstupenky a permanentky na Mistrovství světa v letech na lyžích s 20% slevou! Speciální ceny platí až do konce listopadu. Tuto největší sportovní událost v olympijské sezoně hostí Harrachov od 13. do 16. března 2014.
Skokan Hájek překvapil v Almaty třetím místem v letní Grand Prix
23.09.2013
O víkendu se v Almaty v Kazachstánu skákalo další kolo Grand Prix na můstku HS 140. Vítěz minulého víkendu, Jakub Janda, léčí nachlazení a nepřijel. Antonín Hájek, Čestmír Kožíšek a Borek Sedlák bojovali i za něj.
Byl zahájen předprodej na mistrovství světa v letech na lyžích v Harrachově
19.09.2013
Od čtvrtka 19. září jsou v prodeji vstupenky a permanentky na mistrovství světa v letech na lyžích. Tuto největší sportovní událost v olympijské sezoně hostí Harrachov od 13. do 16. března 2014.
Skokanu Jandovi patřil víkend v Rusku. Veze výhru a třetí místo z Grand Prix
16.09.2013
Jakub Janda má za sebou excelentní víkend na Urale. Od pátku 13. do neděle 15. září se v ruském městě Nižnij Tagil skákala další Summer Grand Prix za účasti české mužské i ženské reprezentace. První den rozhodně nebyl ve znamení pátku třináctého. Janda trénink na HS 106 vyhrál a s očekáváním se probouzel do sobotního závodu.
Na skokanská nebesa odešel dlouholetý rozhodčí Ivo Gréger
09.09.2013
Možná jen změnil úhel pohledu. Na skokanské orly na létajících lyžích se už nebude dívat zespodu, nebo ze svého rozhodcovského okýnka na dopadu, ale pěkně shora. Ve věku nedožitých 74 let v sobotu po dlouhé nemoci zemřel Ivo Gréger, významný funkcionář českého skoku na lyžích.
Letecký Harrachov je v hledáčku televizních stanic
06.09.2013
Ve středu 4. 9. se v adidas areně Harrachov sešli zástupci Mezinárodní lyžařské federace, Svazu lyžařů ČR, organizačního výboru mistrovství světa v letech na lyžích a televizních stanic: České televize, jako poskytovatele signálu, ORF a ARD, aby se dohodli mj. na zajištění televizních přenosů během mistrovství světa v letech na lyžích 2014.
Mistrem republiky skokanů se stal Koudelka
02.09.2013
V pátek a sobotu proběhl ve Frenštátu pod Radhoštěm II. ročník Memoriálu Jiřího Rašky ve skoku na lyžích, závod FIS Cup mužů a žen na můstku HS106 s umělým povrchem. Součástí závodů bylo i Mistrovství České republiky mužů a žen v kategorii juniorů a dospělých.
Japonská mise skokanů byla úspěšně zakončena
27.08.2013
V pátek 24. a v sobotu 25. srpna se konaly skokanské závody FIS Summer Grand Prix v japonské Hakubě. Na olympijském můstku HS 131 se představilo 42 závodníků ze 12 zemí. Čeští reprezentanti předvedli výborné výkony.
OMV zůstává i nadále generálním partnerem českého skoku na lyžích
09.08.2013
Koncert rockového dinosaura Rogera Waterse v Praze = skvělá šance pro české skokany. Také letos byla v party boxu O2 areny u příležitosti skvělého vystoupení bývalého člena Pink Floyd podepsána smlouva s důležitým partnerem na další období. Nyní si zástupci OMV, před dvěma lety adidasu, spolu s českými skokany a pořadateli mistrovství světa v letech na lyžích v Harrachově užili také monstrózní hudební show.
Na konci prázdnin uctí skokani Raškovu legendu. Ve Frenštátě bude FIS cup a mistrovství republiky
02.08.2013
Kompletní česká reprezentace včetně loňského vítěze Lukáše Hlavy, letitý soupeř Heinz Wosipiwo i kapela Mňága a Žďorp ozdobí druhý ročník Memoriálu Jiřího Rašky ve Frenštátě poslední prázdninový víkend.
repr
repr
Zasílat newsletter:
newsletter