×
Snowboarding
Vítězství! Eva Samková kralovala v Sunny Valley

21.02.2016

Eva Samková slaví další triumf. Olympijská vítězka ve snowboardcrossu v Sunny Valley neměla konkurenci a suverénně vyhrála závod Světového poháru.

Český pohár ve snowboardingu zavítá tento víkend na krušnohorský Klínovec

17.02.2016

Na programu jsou dva paralelní závody - paralelní obří slalom a paralelní slalom. Startovat mohou všechny ročníky v kategoriích KIDS (7-10 let), ROOKIES (11-14 let) JUNIOŘI (15-19let) a dospělí (20+).

Šárka Pančochová v Big Airu těsně pod stupni vítězů. V Québeku skončila čtvrtá

15.02.2016

Jediné místo dělilo Šárku Pančochovou od stupňů vítězů. Česká snowboardistka skončila v závodu Big Airu v kanadském Québeku na čtvrtém místě a zaznamenala tak svůj nejlepší výsledek v této disciplíně ve Světovém poháru.

Pozvánka na žákovské závody Trofeo Topolino

04.02.2016

Ve dnech 16.-19.3.2016 se v italské Folgarii konají závody Trofeo Topolino. Závodí se ve slopestyle pro věkové kategorie 2002, 2003 (ml. žactvo na ZODM 2016) a v SBX - ročníky 2001,2002.

Loni X-Games obrečela, slza ukápla i letos. Ale se stříbrem jsem spokojená, říká Samková

03.02.2016

V neděli jí doslova o pár centimetrů unikl titul vůbec první Evropanky v historii, která by dokázala ovládnout prestižní X-Games. Smolný finiš v Aspenu českou snowboardcrossařku v cíli mrzel, ve středu už ale druhé místo na svátku freestylových sportů brala z jiného úhlu pohledu. „S odstupem času jsem se stříbrem čím dál spokojenější,“ říká.

Evě Samkové na X-Games těsně uniklo zlato. V Aspenu dojela druhá

31.01.2016

Snowboardcrossařka Eva Samková si na titul první Evropanky, které by se podařilo ovládnout prestižní X-Games, bude muset počkat. Olympijská vítězka ze Soči skončila na freestylovém svátku v americkém Aspenu těsně druhá. Z triumfu se raduje domácí závodnice Lindsey Jacobellisová.

Ester Ledecká znovu na bedně! V Moskvě skončila třetí a nadále vede celkové pořadí SP

30.01.2016

Minulý týden v Rogle vyhrála a na stupních vítězů nechyběla ani tentokrát. Snowboardistka Ester Ledecká skončila v závodu Světového poháru v paralelním slalomu v Moskvě třetí. Vyhrála Švýcarka Patrizia Kummerová, přemožitelka české závodnice ze semifinále.

Eva Samková odstartovala X-Games parádně! V Aspenu vyhrála kvalifikaci

29.01.2016

Lépe ani začít nemohla. Eva Samková svou misi v Aspenu, dějišti prestižních X-Games, odstartovala vítězstvím v kvalifikaci. Přesto olympijská vítězka ve snowboardcrossu nebyla se svým výkonem úplně spokojená a do nedělního závodu chce ještě vychytat všechny „mouchy“.

Zimní Supercross 2016

26.01.2016

Mladí snowboardisté v kategoriích Kids, Rookies a Juniors odstartovali Zimní Supercross soutěží snowboardcross v pátek 22.ledna na Klínovci. Výsledky i fotky ze soutěže k nahlédnutí na webu seriálu